Industriálny štýl

Faktory: nový rozmer pre industriálny dizajn zo Slovenska

Priemyselný dizajn sa zrodil z funkcionality a estetiky, ktoré spája jedinečným spôsobom. V súčasnom rýchlo meniacom sa svete je inovácia a originalita cenným majetkom. Sme súčasťou sveta, kde sa industriálny dizajn stáva príkladným prepojením remesla a priemyselnej estetiky.

 

Remeslo máme vo vlastných rukách

Napriek moderným technológiám stále platí, že najlepšie produkty vznikajú s láskou a zanietením pre remeslo. Vo Faktory to vieme a vzali kovovýrobu do vlastných rúk. V roku 2019 sa presunuli do nových, väčších priestorov s kvalitným vyvením, kde sa naša kreativita môže s každou zákazkou rozvíjať.

 

Otvorte dvere novým možnostiam

Vpustíte k sebe vzrušujúci industriálny štýl, ktorý je priamo od slovenského výrobcu. Remeslo a precízne spracovanie sa tu stali základnými kameňmi našej kovovýroby.

 

Vážime si poctivé remeslo

Skutočná krása spočíva v detailoch. Vo Faktory si vážia poctivú prácu a remeslo. Sme odhodlaní prinášať inovácie, zatiaľ čo si v našich výrobných postupoch ponechávame základné hodnoty tradície. Naša snaha je prepojiť moderné trendy s kvalitou remesla, a tak vytvárame unikátne dizajny, ktoré odrážajú vášeň a oddanosť.

 

Vnímame prácu ako umenia

Náš technický a kreatívny riaditeľ, Jakub Miartuš, zdôrazňuje dôležitosť vnímania výroby na mieru:

„Vnímajte svoju prácu ako umenie. Hľadajte v nej skutočný zmysel, a ak ho nenájdete, vytvorte si ho sami.“

Toto posolstvo sa odráža v každom produkte, ktorý vo Faktory vytvárame.

 

Remeslo, inovácia a vízie do budúcnosti

S presunom do nových priestorov v roku 2019 sa nám vo Faktory otvorili nové možnosti. Naše odhodlanie a vášeň pre inováciu a kvalitu nás poháňa dopredu.

Faktory nie je iba názov. Je to symbol spojenia remesla a inovácie. Náš príbeh začal láskou k poctivému remeslu. Každý deň otvárame dvere novým možnostiam. Jednotným rukopisom je práve industriálny štýl. Vážime si poctivé remeslo a prepájame ho s modernou estetikou.